Юрій Савчин. Назавжди у наших серцях.

Ніколи?.. Знову! Знову через жорстоку війну з російськими окупантами ми продовжуємо втрачати наших найкращих людей.

4 травня 2022 р. під Харковом при виконанні бойового завдання загинув один із кращих наших воїнів, підполковник, випускник юридичного факультету ХНПУ імені Г.С. Сковороди Юрій Савчин.

Юрій був кадровим офіцером і присвятив своє життя армії та захисту народу України. Але вирішив отримати ще й юридичну освіту. Він служив у зенітно-ракетному полку на С-300.
У 2014-му році він пішов добровольцем на фронт, у піхоту, він хотів воювати, і став у званні майора командиром піхотного взводу, воював на опорному пункті "Фасад" у Щасті. Юрій не шукав посади - він шукав найгарячішого місця, де міг би взяти на себе відповідальність як офіцер.

Воював гідно, у 2015 р. був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеню. 13 квітня 2022 р. - отримав Орден Богдана Хмельницького II ступеня — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі...

Юрія згадують як чесну, принципову, добру, світлу людину, розумного та розважливого студента, патріота, відданого громадянина своєї країни.

Світла пам'ять про нього та його самовіддані подвиги у боротьбі за свободу, незалежність України назавжди буди жити в наших серцях!

Висловлюємо рiдним та близьким нашi глибокi спiвчуття.

Схилімо голови у скорботі за Юрієм. Герої України не вмирають, а навічно залишаються славою та небесними захисниками нашої Батьківщини.

Згадаймо у своїх думках, помислах і молитвах усіх наших воїнів, хто у ці тяжкі дні поклав свої життя за нас, за Україну. Вічна слава і пам’ять захисникам нашої Батьківщини!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.