Засідання Виконавчої ради (Ради з якості) від 29 листопада 2021 року

29 листопада 2021 року в ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) університету під головуванням ректора Юрія Бойчука. На пропозицію Юрія Дмитровича нарада розпочалася із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні хвилиною мовчання. Після чого очільник вишу запросив учасників зустрічі до обговорення поточних питань і розгляду важливих завдань на тиждень, що розпочався.

Однією з головних тем для обговорення стала вакцинація викладачів і співробітників ЗВО. Ректор закликав сковородинівців не зволікати із захистом себе та колег та запросив виступити проф. кафедри зоології Дениса Музику з доповіддю «Сучасні епідеміологічні та епізоотологічні виклики з дикої природи. Шляхи мінімізації наслідків». Після виступу Денис Васильович відповів на численні запитання членів ради.

Проректорка з навчально-виховної роботи Наталія Борисенко нагадала присутнім про можливість для всіх учасників освітнього процесу отримати щеплення в університеті. Наступний приїзд мобільної бригади Міської поліклініки N 20 відбудеться 2 грудня з 9:00 до 13:00 год. У наявності зареєстровані ВООЗ вакцини: Moderna; Comirnaty/Pfizer-BioNTech; AstraZeneca; CoronaVac.

Серед інших важливих питань, що були винесені на розгляд членів ради були:

  • Аналіз ректорських контрольних замірів знань здобувачів вищої освіти за І семестр 2021/2022 н.р. (директорка центру забезпечення якості освіти Тетяна Грановська);
  • Про участь студентського самоврядування у контролі якості освіти університету (в.о. голови Спілки студентів та молоді університету Денис Касалап);
  • Сторітеллінг як інноваційний метод розвитку критичного мислення майбутніх істориків (декан історичного факультету Ольга Гончарова);
  • Про роботу факультетів університету з профорієнтації випускників закладів середньої освіти, про стан іменних аудиторій та про освітні послуги (декани);
  • Інформаційне повідомлення про вшанування пам’яті академіка, ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди (1980-2020 рр.) Івана Прокопенка (керівник науково-методичного тренінгового центру соціального та професійного розвитку людини Ірина Прокопенко).

Під час засідання виконавчої ради ректор Юрій Бойчук провів урочисту церемонію нагородження. З нагоди ювілею та за сумлінне виконання професійних обов’язків, високий професіоналізм, творчий підхід у вихованні студентської молоді почесною відзнакою університету - медаллю імені Григорія Сковороди були нагороджені проф. кафедри історії України Олена Богдашина та доц. кафедри теорії, технологій і методик дошкільної освіти Тетяна Шуть.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди дня народження почесною грамотою університету була нагороджена декан факультету психології і соціології, проф. Ірина Денисенко.

Подяку від Міністерства освіти і науки України за проведення експертизи проєктів, проміжних та анотованих звітів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених було вручено проф. кафедрі освітології та інноваційної педагогіки Світлані Васильєвій.

Щиро вітаємо сковородинівців з високими відзнаками, зичимо їм міцного здоров’я, наснаги, творчої енергії та наполегливості у здійсненні всіх задумів!

 Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 6 грудня о 9:30.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.