Волонтерська діяльність є надзвичайно важливим аспектом нашого життя

Сьогодні, як ніколи, волонтерська діяльність є надзвичайно важливим аспектом нашого життя. З початком війни викладачі факультету початкового навчання на чолі з деканом також активно долучилися до волонтерської діяльності.

Так, Тетяна Олексіївна Довженко (д.п.н, професор, декан факультету початкового навчання) та Валентина Олексіївна Шишенко (к.п.н, доцент, доцент кафедри початкової і професійної освіти) займаються волонтерською діяльністю у волонтерському центрі Тернопольского національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Юлія Миколаївна Тельпуховська (к.п.н, доцент, доцент кафедри теорії і методики викладання філологічних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті) допомагає американським волонтерам з української діаспори в США закуповувати та укомплектувати аптечки для військових ЗСУ необхідними медикаментами.

Ірина Тихонівна Сіра (к.п.н, доцент, заступник декана з навчальної роботи), Тетяна Миколаївна Іванченко (секретар диспетчер деканату) і Наталія Сергіївна Калюжна (секретар-диспетчер деканату) займаються зберіганням технічного обладнання та прибиранням у корпусах нашого університету після вибухів.

Вперед до перемоги!

Більше подій на сайті факультету

 

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.