Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та  довіра»

Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області! 

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та  довіра». Це дослідження проводиться з метою покращення якості  правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м.  Харкова та Харківської області.  

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на  поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у  минулому році. 

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за  посиланнями (натисніть, введіть або скопіюйте посилання у адресну строку  браузера): 

survey.univd.edu.ua/index.php/448549 

Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15 хвилин. За необхідності Ви  можете перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний  час - для цього натисніть «Продовжити пізніше» у правому верхньому куті  екрана, а для повернення натисніть «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці.  

Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в  узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області. Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року  Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною  лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним  управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки  Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та  Харківської обласної державної адміністрації в рамках комплексної  регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії  злочинності на території Харківської області та Плану заходів з реалізації  стратегії розвитку Харківської області на 2021–2027 роки. 

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за  адресою: ndl@univd.edu.ua

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.