Науково-методичний семінар «Сучасна академічна комунікація»

19 травня 2021 року у результаті співпраці Бразильського середньо-західного університету та міжнародного відділу, відділу аспірантури, українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка, кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов та кафедри методики та практики викладання англійської мови  ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбувся англомовний вебінар. На вебінарі наші аспіранти-філологи (лінгвістика і літературознавство) та аспіранти-педагоги (методика з викладання англійської мови) оприлюднили свої наукові здобутки перед бразильськими професорами та студентами у межах науково-методичного семінару «Сучасна академічна комунікація». Вебінар був ініційований українським мовно-літературним факультетом імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка. Тематика доповідей фокусувалася навколо сучасних питань мовознавства, літературознавства, методики викладання мови та літератури.

Модераторами зустрічі були проф. І.І. Костікова та проф. С.К. Криворучко. Наш факультет презентували аспірантки Валерія Бєлінська з темою «Концептуальна сфера «природи» в поетичному словнику П. Перебійніс та А.Кічінського» (наук.керівник проф. К.Ю. Голобородько), Вікторія Паульс з темою «Теорія інструменталізму РенеГільз теми символізму: ідея і реальність» (наук.керівник проф. С.К. Криворучко), Анастасія Черненко з темою «Цифрова компетентність в навчанні студентів англійської мови» (наук.керівник проф. І.І. Костікова).

Бразильську сторону представляли викладач державного університету Мідл-Вест, штат Парана: Кароліна Філіпакі де Карвалью з темою «Зв’язки між мовою та літературою: непристойність у драматургії країн, що не є гегемонами, відповідно до національного навчального плану», студентка Кароліна Пол Форназарі Зене з темою «Аналіз дискурсу та структури влади у книзі-звіті «Знущання: Власник Морро Дона Марта», студентка Андрієллі Басняк з темою «Назва» про двомовні газети іммігрантської преси Бразилії. Міжнародні діалоги пройшли успішно, академічне спілкування між двома країнами виявилося плідним. Плануємо продовження співпраці.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.