Зустріч голови обласної військової адміністрації  з ректорами університетів Харківщини

5 квітня ректор Сковородинівського університету Юрій Бойчук взяв участь у зустрічі голови обласної військової адміністрації Олега Синєгубова з ректорами університетів Харківщини.

“Зараз наше завдання - попри війну розвивати освітній потенціал області. Ми вже проводимо спільні наради із Офісом Президента, Кабміном, аналізуємо пошкодження інфраструктури, розробляємо пріоритетність відновлення”, - зазначив Олег Синєгубов.

Очільник ХОВА закликав ректорів напрацювати спільні пропозиції до профільного Міністерства щодо преференцій для закладів вищої освіти Харківщини.

Також голова ХОВА повідомив, що у Харкові планують створити єдиний орган на базі одного з вишів, який буде опрацьовувати пропозиції для подальшого спільного звернення до Уряду.

“Ці ініціативи будуть верифіковані всіма закладами освіти області. Ми відстоюємо спільну позицію! Є підтримка народних депутатів України, тож освітянські питання будемо порушувати й у профільних комітетах. Найголовніше - це зберегти освітянські кадри, талановитих студентів та відновити зруйновану окупантами матеріально-технічну базу. Разом ми це зробимо!” - сказав Олег Синєгубов.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.